• Kontakty

  KONTAKTYX

  tel.+421 917 207 421

  e-mailinfo@bazzara.sk

  ŠIMON STAŠkonateľ

  STACOMB, s.r.o.

  ROBOTNÍCKA 19

  974 01 Banská Bystrica

  SLOVENSKÁ REPUBLIKA

  IČO44 534 850

  IČ DPHSK2022735869

 • +421 917 207 421
 • Kontaktujte nás

  Napíšte nám!X

  NAPÍSAŤ SPRÁVU

  Odosielanie správy. Prosím čakajte...

  Ďakujeme za Vašu správu! Čoskoro Vás kontaktujeme.

  Pri odosielaní sa vyskytla chyba. Skúste to znovu.

  Pred odoslaním vyplňte všetky polia prosím.

#teca – ŠKOLIACE STREDISKO

photo_teca

Prečo TRUE espresso?


Doslovný preklad anglického slova “true” je pravdivý. Angličan by možno použil slovo s významom autentický či skutočný, no my vidíme za slovom espresso a jeho dokonalou prípravou kúsok vnútra baristu, jeho srdca, duše, úprimnej lásky k práci, ktorú vykonáva. Presne toto je naša vízia práce s kávou – vzdávať hold, skutočný, úprimný každodennej práci ľudí zapojených do kávového sveta. Preto TRUE – pravdivý!

Poslanie #teca


TRUE espresso & cappuccino ACADEMY bola založená so zámerom stáleho zlepšovania kvality kávy – NAŠEJ KÁVY – pripravovanej baristami na celom Slovensku. Kvalitná, čistá a efektívna práca baristov má priamy dosah na výsledné espressá a pocit hostí v kaviarňach, v ktorých si denne vychutnávate vyvážený dúšok BAZZARA espresso.

Do našej akadémie nemajú prístup len naši klienti. Jej dvere sú otvorené všetkým ľudom, ktorí vedia oceniť kvalitnú prácu baristu, ktorá v nich vzbudzuje záujem poznať príbeh kávového zrnka z plantáže až do Chemexu, Aeropressu či espresso kávovaru.

V #teca spolupracujeme aj s najlepšími baristami Slovenska, pri ich príprave na súťaže, workshopy či prezentácie.

V akadémii taktiež nájdete nami vytvorené študijné materiály, ktoré Vám dopomôžu nadobudnúť nielen praktické, ale aj teoretické znalosti o káve a jej príprave.

photo_teca2

Technológia


V TRUE espresso & cappuccino ACADEMY sa snažíme pracovať len na tých najlepších technológiách dostupných dnes na svetovom trhu. V týchto dňoch nájdete na barovom stole kávovar NUOVA SIMONELLI AURELIA II DIGIT či APPIA 2, mlynček NUOVA SIMONELLI MYTHOS ONE (WBC sponzor), čistiace prostriedky značky URNEX (WBC sponzor), filtráciu vody 3M/BWT a váhu ACAIA coffee scale (sponzor napríklad pre nemecký Aeropress Championship) a rôzne typy profesionálnych konvičiek či pomôcok na prípravu filtrovanej kávy – alternatívne metódy.

COPYRIGHT ©STACOMB, s.r.o. 2013. ALL RIGHTS RESERVED.
CREATED BY MAREK SAAL.